Все статьи Модный МИКС - FM WORLD → ПРАВИЛЬНИЙ ДЕМАКІЯЖ – ФУНДАМЕНТальний закон твоєї МОЛОДОСТІ!
ПРАВИЛЬНИЙ ДЕМАКІЯЖ – ФУНДАМЕНТальний закон твоєї МОЛОДОСТІ!

ПРАВИЛЬНИЙ ДЕМАКІЯЖ – ФУНДАМЕНТальний закон твоєї МОЛОДОСТІ!

23/06/2017

З’явитися на людях без макіяжу ризикне не кожна жінка, а знімати макіяж ввечері перед сном та ще без шкоди для своєї шкіри взагалі вміють лише одиниці. Тому сьогодні ми поговоримо про демакіяж, а саме:

Що таке де макіяж? Чому правильний демакіяж – запорука краси та здоров’я шкіри? Як правильно проводити демакіяж, щоб не нашкодити шкірі і зберегти її молодість?

Демакіяж – це процедура очищення шкіри від декоративної косметики за допомогою спеціальних косметичних засобів. Однак це не просто зняття яскравого образу з обличчя. Це щоденна обов’язкова процедура очищення обличчя, без якої неможливий правильний та ефективний догляд за шкірою.

Демакіяж – це ціла наука зі своїми законами та правилами. І сьогодні ми вивчимо цю науку досконало, щоб наша шкіра завжди була доглянутою та красивою і що найголовніше – якомога довше зберігала свою молодість.

Тож яких законів та правил необхідно дотримуватись під час демакіяжу обличчя?

Закон 1. Проводь де макіяж по спеціальним косметичним лініям.

Тобто по лініям найменшого розтягнення шкіри, щоб запобігти утворенню передчасних зморшок та зберегти молодість і красу шкіри.

  1. Демакіяж необхідно починати із найбільш чутливих ділянок шкіри на обличчі: з очей та губ.
  2. Знімаємо макіяж (помаду чи блиск) з губ: зафіксуй великим та вказівним пальцем кутики губ, ватним диском із засобом для де макіяжу зніми помаду, починаючи рух від кутиків губ до середини.
  3. Знімаємо туш: візьми ватний диск та розділи його на дві половинки. Покласти половинку диску під нижню повіку та зніми туш з вій другою половинкою ватного диску, змоченим в рідині для де макіяжу. Можна використати і ватну паличку.
  4. Знімаємо макіяж з очей (тіні, підводки, олівці): рухайся змоченим в рідині ватним диском по шляху лімфовідтоку: по верхній повіці від внутрішнього кута ока до зовнішнього, по нижній повіці – в зворотному напрямку. Такі рухи дозволять не тільки зняти макіяж з очей, а й не розтягнуть тонку шкіру повік, стимулюють кровообіг, захистять від утворення синяків, набряків та синіх кругів під очима.
  5. На завершення знімаємо макіяж з обличчя: від середини лобу до зони росту волосся, від щік до висків, від середини підборіддя і кутиків роту до мочки вуха.
  6. Якщо ти використовуєш емульсії, молочко чи інші засоби кремоподібної текстури, то рекомендую наносити декілька краплин цього засобу безпосередньо на обличчя, промасажувати його по косметичним лініям, а потім зняти залишки за допомогою змоченого засобом ватного диску.
  7. Рухи під час де макіяжу мають бути плавними, не спішними, тільки тоді шкіра не буде розтягуватись.

Закон 2. При виборі косметичних засобів для демакіяжу необхідно враховувати тип та потреби шкіри.

Для сухої шкіри рекомендується густі за консистенцією косметичні засоби для зняття макіяжу та ніякої води і вмивань. Тобто суха шкіра не любить вмиватись!

 

Прекрасним вибором для такої шкіри буде Емульсія для де макіяжу 3-в-1 серії b-GLUCAN ACTIVE.Екстракт квітів троянди столистої та гамамелісувіржінського заспокоює та тонізує шкіру, олія солодкого мигдалю зволожує, бета - глюкан та екстракт вівса повертає шкірі молодість та красу. Шкіра стає ніжною, чистою та зволоженою. ВЕмульсії b-glucan active скомбіновані властивості 3-х косметичних засобів – зволожуючого лосьйону, тоніку та засобу для демакіжяу, тому Емульсія є прекрасним початком ранкових процедур догляду.

Однак, ввечері для чутливої сухої шкіри з декоративною косметикою, особливо водостійкою, рекомендую використовувати спочатку 2-х фазну рідину для зняття макіяжу. Масляна фазацієї рідини прекрасно знімає залишки декоративної косметики, навіть водостійкої, а водна фаза – зволожує та тонізує шкіру. Спеціальний зволожуючий комплекс ПРОНАЛЕН ІІ (мед, опунція, груша, маракуйя), який міститься в даному продукті, поверне навіть сухій шкірі тонус та відновить її гідро-ліпідний баланс.

Перед використанням рідину треба добре струсити, щоб рівномірно змішались 2 фази – водна та масляна – і утворився спеціальний розчин для демакіяжу.

Рідина не лишає на обличчі липкої плівки, що робить її використання надзвичайно приємним. Крім того, 2-х фазна рідина містить заспокійливий екстракт жасмину, тому люди, які схильні до алергій та люди, які носять контактні лінзи, можуть використовувати рідину для догляду за шкірою та зняття макіяжу.

Для жирної та комбінованої шкіри важливим є не тільки зняття макіяжу, а й регуляція роботи сальних залоз, матування шкіри зранку, відновлення гідро-ліпідного балансу, захист від почервонінь, запалень, висипань ввечері. Тому для такої шкіри вранці я рекомендую спочатку вмивання.

Якщо у тебе молода шкіра, схильна до утворення комедонів (чорних точок), вугрів та надзвичайно активно продукує себум, то найкращим засобом для вмивання буде ніжна Пінка для вмивання aloe vera. Глюконат цинку, який входить до складу пінки, підсушує висипання, регулює роботу сальних залоз, тим самим матує шкіру. Органічний сік алое вера заспокоює шкіру, запобігає новим висипанням, а в комплексі з рослинним цукром трегалозою – активно зволожує шкіру. Пінка дбайлива до молодої та чутливої шкіри, не пересушує та не стягує її.

Якщо ж твоя шкіра тьмяна, сіра, без тургору, з першими ознаками старіння, куперозом (почервоніннями) рекомендую вмиватись розкішним Зволожуючим гелем для вмивання Triumph of orchids. Спеціально розроблена формула гелю з омолоджуючим екстрактом орхідеї, зволожуючою молочною кислотою та мерехтливими часточками перламутру поверне твоїй шкірі красу, молодість та здорове сяяння.

Який би продукт ти не обрала, пам’ятай, що після вмивання необхідно відновити захисний бар’єр шкіри. Тому обов’язково протри обличчя Тоніком aloe vera, якщо ти вмивалась Пінкою aloe vera, або Міцелярним лосьйоном. Так ти повернеш шкірі тонус, нормалізуєш роботу епідермісу та дерми, відновиш захисну мантію шкіри.

Для зняття макіяжу із жирної та комбінованої шкіри рекомендую Міцелярний лосьйон на трояндовій воді.

Що означає «міцелярний лосьйон»? Міцелярний розчин – водний розчин з маленькими крапельками – міцелами активної речовини. («mіcella» в перекладі із латинської означає «крихта»).

Зазвичай, міцели – це частинки жирних кислот, які наче магніт притягують забруднення. Молекули жирних кислот захоплюють часточки бруду, оточують її і не дають повернутись назад.Саме міцели найбільш дбайливо очищують шкіру.

Міцелярний розчин у вигляді міцелярної води був винайдений відносно недавно для лікування дерматитів у дітей. Але косметичні фірми оцінили її дбайливий догляд та оздоровлювальний ефект для шкіри і впровадили косметичні продукти з міцелами для щоденного догляду.

Міцелярний лосьйон знімає макіяж, покращує текстуру шкіри і лікує запалення без підсушування, саме тому є прекрасним засобом для жирної, комбінованої, чутливої шкіри. Крім того, лосьйон не потрібно змивати, після нього не потрібно використовувати тонік.

Ще одна перевага лосьйону для тих, хто любить подорожувати – це прекрасний косметичний засіб, який замінить і пінку, і тонік та звільнить місце в косметичці.

І щоб ти самостійнозмогла підібрати косметику для демакіяжу для себе та своїх клієнтів, пропоную тобі використовувати просту таблицю:

Тип шкіри Демакіяж ранковий Демакіяж вечірній
Суха чутлива Емульсія b-glucanactive + крем-догляд + макіяж 2-х фазна рідинаЕмульсія b-glucanactive+ крем-догляд

Жирна, комбінована, проблемна

(з акне, висипаннями, запаленнями)
Пінка aloevera + Тонік aloevera+ крем-догляд + макіяж Міцелярний лосьйон Пінка aloevera + Тонік aloevera/ Міцелярний лосьйон+ крем-догляд

Жирна, комбінована, зріла

(купероз, розацеа)
Зволожуючий гель для вмивання TriumphofOrchids + Міцелярний лосьйон +Крем – догляд + макіяж Міцелярний лосьйон + Зволожуючий гель для вмивання TriumphofOrchids + Міцелярний лосьйон + Крем – догляд

Тепер ти з легкістю вибереш продукти для де макіяжу.

Закон. 3. Демакіяж необхідно проводити 2 рази на день,незалежно від того чи користуєшся ти декоративною косметикою.

Так, вечірню процедуру демакіяжу необхідно проводити не тільки для того, щоб зняти макіяж, а й для очищення пор, які за день накопичують бруд, піт, себум. Лише після вечірнього демакіяжу можна вмиватись, приймати душ, використовувати тоніки, креми та інші косметичні засоби і, зрештою, лягати спати.

Часто після насиченого дня не має сили ні на що, не кажучи вже про де макіяж, і все закінчується банальним вмиванням милом чи просто водою. Такий підхід до зняття макіяжу згубно впливає на шкіру і через декілька вмивань шкіра стягується, пересихає і лущиться, що приводить до її передчасного старіння.

Демакіяж має важливе значення і під час ранкових процедур догляду. Адже за ніч наша шкіра накопичує продукти життєдіяльності, які необхідно зняти, щоб шкіра дихала і захищала нас протягом дня. Крім того, ранковий де макіяж – запорука стійкого та красивого макіяжу.

Виконуючи три фундаментальних закони демакіяжу та очищення шкіри, ти завжди будеш виглядати неперевершено.

Якщо ти любиш створювати нові яскраві образи, використовуючи декоративну косметику, то неодмінно доповни свою косметичку такою незамінною дрібничкою, як Коректор для правки макіяжу.

Він прекрасно поміститься в твоїй дамській сумочці і завжди прийде тобі на допомогу, якщо необхідно підправити макіяж. Він ніколи не підведе і стане твоїм маленьким жіночим секретом.

І Нехай весь світ захоплюється твоєю вродою, бо у тебе є FM WORLD!

 

↑ Наверх