Статьи Модный МИКС - FM WORLD


Тональная основа – это основа хорошего макияжа
23/06/2017
Хорошый тональный флюид придаст Вашей коже здоровое сияние , свежый и естественный вид. Независимо от того, имеет ли Ваша кожа неравномерный окрас после короткого сна, или стянулась после работы в кондиционированном помещении, или совсем наоборот– виден жирный отблеск.
Макіяж вечірній
23/06/2017
В вечірньому макіяжі ти можеш дозволити собі більше! Сильно підкреслені очі, колір на губах, контури обличчя - це гарантія гарного зовнішнього вигляду і впевненості в собі, незалежно від того яким буде вечір.
Макіяж денний
23/06/2017
Крок за кроком макіяж виконаний насиченими кольорами, обраними експертами з Інституту Pantone. Ці відтінки панують в салонах, при створенні колекції одягу, меблів і косметичних засобів, натхненим провідним кольором. Польща не залишається по заді - вже сьогодні експерти вітчизняної марки FM GROUP підказують, як повинен виглядати наймодніший в цьому сезоні макіяж.
ВІДВЕРТА РОЗМОВА ПРО ДЕЛІКАТНЕ…
23/06/2017
Останнім часом на ринку почали масово з’являтись різноманітні засоби для інтимної гігієни. А чи потребують особливі зони спеціальних засобів, адже віками люди обходились без них? Чи приносять вони користь, а чи навпаки – шкодять нашому здоров’ю? Як правильно здійснювати гігієну інтимних зон? На ці та інші питання спробуємо знайти відповідь в нашій статті. Та про все по-черзі.
БЕРЕМО НОГИ В РУКИ…
23/06/2017
Як доглядати за ногами правильно? Як зберегти здоров’я та красу ніг? Як позбавитись від естетичних проблем, пов’язаних з неправильним доглядом? На ці та інші питання ми спробуємо сьогодні знайти відповіді.
ПРАВИЛЬНИЙ ДЕМАКІЯЖ – ФУНДАМЕНТальний закон твоєї МОЛОДОСТІ!
23/06/2017
З’явитися на людях без макіяжу ризикне не кожна жінка, а знімати макіяж ввечері перед сном та ще без шкоди для своєї шкіри взагалі вміють лише одиниці. Тому сьогодні ми поговоримо про демакіяж, а саме:

Що таке де макіяж? Чому правильний демакіяж – запорука краси та здоров’я шкіри? Як правильно проводити демакіяж, щоб не нашкодити шкірі і зберегти її молодість?
СС – найкраща інновація в make up для створення твого неповторного образу!
23/06/2017
Серія СС FM WORLD «color & care» означає «косметика для корекції кольору та ідеального покриття шкіри».

Яку функцію виконують засоби СС, які сьогодні є на ринку, та чим вони відрізняються від ВВ - косметики?
СТРУНКО! Раз-два…
23/06/2017
Що робити, аби повернути собі колишню стрункість і при цьому зберегти позитивне сприйняття світу, радіти життю, а не перебувати в системі постійних обмежень? Про це і не тільки ми поговоримо про нашій сьогоднішній статті.
Привіт, літо!
23/06/2017
То що ж робити, коли на вулиці справжнє спекотне літо, валізи на море зібрані, а бажання отримати спокусливу засмагу пересилює всі можливі ризики від дії УФ? Не змінювати своїх планів, і дослухатись до порад кваліфікованих спеціалістів.

↑ Наверх