Привіт, літо!

Привіт, літо!

23/06/2017

Літо - це маленьке життя, щоразу проживаюче яке, ми наповнюємось новими враженнями, яскравими емоціями, вітамінами та, що найголовніше, сонцем. Адже всім відомо, що сонце стимулює вироблення вітаміну D та гормону радості, який суттєво покращує наш психоемоційний стан. З першими теплими сонячними променями ми відправляємось на природу. І не дивно, що саме влітку ми плануємо свій відпочинок на морях, прагнучи отримати таку омріяну золотисту засмагу.

Однак пропоную розібратись що таке засмага і чи корисна вона для нашого здоров’я? Засмагати, а точніше перебувати під прямими активними сонячними променями, корисно лише 15 хвилин на день. Саме за цей час в нашій шкірі виробляється необхідний нам вітамін D.

Триваліше перебування на сонці вмикає захисні механізми нашого організму. А саме: під дією сонячних променів в нижніх шарах епідермісу активуються спеціальні зірчасті клітини меланоцити, які виробляють темний пігмент нашої шкіри меланін. Саме завдяки меланіну всі люди на землі мають різний колір волосся, шкіри та очей. До слова сказати, меланін є навіть у грибів, рослин, бактерій.

Саме меланін поглинає УФ – промені, ліквідовує стресові дії навколишніх факторів, а також забезпечує укріплення імунної системи. Тому можна сказати, що процес засмаги - це захисна реакція нашого організму на згубну дію УФ, який викликає фотостаріння шкіри, а подекуди навіть більш серйозні порушення – передракові та ракові стани.

То що ж робити, коли на вулиці справжнє спекотне літо, валізи на море зібрані, а бажання отримати спокусливу засмагу пересилює всі можливі ризики від дії УФ? Не змінювати своїх планів, а дочитати цю статтю до кінця та дослухатись до порад кваліфікованих спеціалістів.

Щоб вберегти своє тіло від старіння та можливих порушень в роботі імунної системи, які спричинені сонцем, потрібно навчитися засмагати правильно. А правильна та безпечна засмага – це:

  1. Правильно визначити свій фототип та обрати ефективно сонцезахисну косметику з відповідним сонцезахисним фактором (SPF).
  2. Потрібно використовувати спеціальну сонцезахисну косметику під час прийняття сонячних ванн, яку необхідно наносити за 15-20 хвилин до виходу на вулицю, та укріплювати цей захист кожні 2 години або щоразу після купання чи витирання рушником. А також ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно використовувати косметику після засмаги, яку потрібно наносити після прийняття теплого душу.
  3. Для тіла та обличчя необхідно використовувати окремі сонцезахисні засоби.
  4. НЕ ЗАСМАГАТИ в часи пік сонячної активності, а це з 10:00 до 16:00.
  5. ПАМ’ЯТАЙ: перша інсоляція має тривати не більше 20 хвилин (в залежності від твого фототипу).

Дотримуючись цих простих правил ти не тільки матимеш красиву засмагу, а й захистиш себе від передчасного старіння та завжди виглядатимеш розкішно.

Найкращим помічником цього літа тобі стане безпечна, ефективна, надійна косметика сонячної серії Sun Careвід Компанії FM WORLD.

Ми розробили широку палітру засобів для безпечної засмаги, ефективну заспокійливу косметику після засмаги та спеціальну серію для автозасмаги і тонування, яку ти можеш випростовувати увесь рік і мати гарну засмагу не залежно від сонця.

Косметика SunCare захищає від усіх видів агресивних сонячних променів (UVA і UVB) завдяки фотостабільтним та безпечним для шкіри хімічним фільтрам. Адже наші хімічні фільтри проникають в епідерміс, створюють там надійний УФ бар’єр, поглинають УФ, а не розсіюють його (що притаманно фізичним фільтрам), а також не змиваються та не утворюють на тілі білих слідів.

При розробці серії SunCare ми врахували потреби всіх фототипів та типів шкіри, а також особливості навіть ніжної дитячої шкіри, тому тепер ти можеш спокійно ніжитись на сонці всією сім’єю або великою компанією з друзями. Головне обери відповідну своєму фототипу косметику SunCare. Зробити це просто, використовуючи спеціальну таблицю фототипів: http://ua.fmworld.com/download/download/fototype_1494585339.jpg

При виборі сонячної косметики важливо пам’ятати таку арифметичну формулу твоєї косметички:

ТВІЙ ФОТОТИП = Високий SPF(ти обираєш для початку інсоляції) + Низький SPF(коли в тебе вже є засмага) +SPF для обличчя (в залежності від типу шкіри) + косметика після засмаги

Таким чином, в твоїй косметичці має бути мінімум 4 засоби з серії SunCare для безпечної засмаги, а також 1-2 засоби для автозасмаги та тонування. І цей набір має відповідати твоєму фототипу.

Чим відрізняються сонцезахисні засоби SunCare? В першу чергу – значенням SPF. Саме цей показник дозволяє нам визначити скільки часу ми можемо перебувати на сонці. Наприклад, якщо SPF 6, то на сонці людина ІІІ фототипу може перебувати 15*6= 90 хвилин. Це максимальний час перебування на сонці і тільки в тому випадку, якщо ти правильно нанесла косметику і вже не вперше приймаєш сонячні ванни. Тому твій фототип має важливе значення для вибору сонцезахисної косметики.

Також сонцезахисна косметика відрізняється своїми активними формулами для додаткового догляду за шкірою та своїми текстурами.

Зокрема з низьким рівнем захисту SPF 6 ти можеш вибрати 2-х фазний прискорювач засмаги у вигляді 2-х фазного спрею та Сонцезахисну арганову олію – спрей. Обидва продукти краще використовувати, коли в тебе вже є стійка засмага або якщо ти відносишся до IV-VI фототипів.

Сонцезахисна арганова олія спрей додатково містить цінні олії аргани, макадамії, каріте, які прекрасно зволожують та живлять шкіру, тому якщо ти маєш суху, зневоднену або чутливу шкіру, обирай саме цей продукт.2-х фазний прискорювач засмаги містить вітаміни та БАР (біологічно-активні речовини) з потужними антиоксидантними властивостями, тому якщо ти хочеш швидко засмагати та при цьому не старіти, обирай саме цей продукт. Не забудь перед використанням його струсити, щоб обидві фрази добре перемішались.

Вищий рівень захисту SPF 15/30 має Кокосовий сонцезахисний лосьйон. Ніжна оксамитова текстура лосьйону та посилений захист від УФ - старіння робить його ідеальним продуктом для І-ІІІ фототипів. А ніжний кокосовий аромат додасть екзотичності твоїм сонячним ваннам.

А для тих, хто має дуже світлу шкіру, схильну до опіків та чутливу до сонця (І-ІІ фототипи), рекомендуємо звернути увагу на Сонцезахисний спрей для тіла з максимальним рівнем захисту SPF 50. Цей продукт ідеально підходить і для перших днів інсоляції інших фототипів.

Якщо ти відпочиваєш з дітьми на природі, на дачі чи на березі моря, обов’язково захисти своїх чад від сонячних опіків та перегріву. Адже ніжна дитяча шкіра ще не має стабільної системи терморегуляції, тому схильна до швидкого перегрівання, опіків та алергій.

Ми рекомендуємо продукт, який можна використовувати вже для дітей з 6 місяців – Сонцезахисний лосьйон для дітей SPF 50. Окрімзвичних для дитячої косметики компонентів – пантенолу та алантоїну, даний продукт містить ще й натуральні олії, вітаміни та антиоксиданти, які зволожують та додатково захищають ніжну шкіру малюків. Тому твої діти отримають від сонця не тільки корисну дозу вітаміну D, а й радість.

Пам’ятаємо, що шкіра обличчя найбільш чутлива до УФ, оскільки вона постійно відкрита, тому швидше старіє. Щоб вберегти своє обличчя від небажаних наслідків дії УФ, необхідно використовувати спеціальні сонцезахисні засоби для обличчя. Ми розробили особливі Сонцезахисні СС – креми, які не тільки мають високий рівень захисту від УФ, а ще й створюють ефект природнього макіяжу, завдяки спеціальним тонуючим пігментам – флюїдам. Якщо в тебе суха або чутлива шкіра, обирай СС - крем із SPF 50. Для жирної та комбінованої шкіри, яка має свій ліпідний захист, достатньо SPF 30. Даний крем наносить за тими ж правилами, що й інші сонцезахисні засоби. Іншого макіяжу робити на пляж не потрібно, так як це може тільки зашкодити твоїй шкірі.

А для того, щоб закріпити отриману засмагу та зняти напруження шкіри, адже пам’ятаємо, що УФ – це все таки стрес для організму, необхідно прийняти теплий душ та ОБОВ’ЯЗКОВО нанести на шкіру заспокійливу косметику після засмаги.

Якщо ти перегрілась на сонці та любиш ефект охолодження обирай Охолоджуючий мусс - туман з ментолом, який принесе моментальне полегшення та заспокоєння. Шкіра швидко пересихає, червоніє? Тоді твій вибірЗаспокійливий лосьйон з D – пантенолом. Завдяки посиленій формулі з оліями макадамії та лумбанга шкіра швидко відновиться та заспокоїться.

А якщо тобі на відпочинку окрім пекучого сонця допікають ще й надоїдливі комахи чи комарі – бери з собоюМолочко 2-в-1 «Тропічна насолода». Його спеціальна аромаформула на основі олії базиліку та лемонграсу створять надійний ароматний бар’єр, що відлякуватиме комах, а також створить прекрасну цитрусову ауру на шкірі, а рослинні екстракти та пантенол заспокоять шкіру після сонця та роздратування від вже отриманих укусів. Це продукт, який необхідний в кожній аптечці.

Якщо ти з якихось причин не любиш засмагати, або сонця не достатньо, щоб отримати засмагу, наприклад, взимку, обирай безпечний варіант засмаги – автозасмагу.

Це швидкий спосіб отримати спокусливу засмагу. А з серією SunCare – це ще й безпечно та довго тривало. Для красивої засмаги нанеси не тіло Золоту піну – авто засмагу, а для обличчя використай Серветку – авто засмагу, яку зручно носити із собою в сумочці. Натуральні автобронзатори (рослинні екстракти та олії) забезпечують ефект золотистої засмаги до 5 днів, не залишають на тілі смуг та розводів. Важливо перед використання автобронзуючих продуктів зволожити шкіру за допомогою крему, бальзами чи лосьйону.

Слід зауважити, що косметика після засмаги та косметика для авто засмаги не містить сонцезахисних фільтрів.

Якщо ти хочеш приховати недоліки свого тіла, такі як синяки, шрами, рубці, веснянки, використовуй спеціальний продукт Багатофункціональний консилер для тіла, який поєднує в собі тонуючі властивості консилера та зволожуючі властивості лосьйону. Багата формула з мікропігментами, вітамінами та рослинними екстрактами додає шкірі красивого сяяння, тонізує її та підтягує. Це твоя таємна зброя в боротьбі із недоліками шкіри.

Якщо ти дочитала цю статтю, то ти вже знаєш всі секрети безпечної та красивої засмаги, якою можеш пишатися увесь рік.

Серія SunCare – красива та безпечна засмага для кожного. Обирай найкраще! Обирай FM WORLD!

Статтю підготувала

к.б.н., магістр біології та хімії, косметолог

Ірина Іванчак

↑ Наверх