3 + 1 за 10грн

3 + 1 за 10грн

02/09/2017

Придбай одноразово 3 вітаміни Nutricode на вибір VitaBomb, Immuno, Hair Skin Nails і отримай четверті в подарунок за 10 грн.

pic_a4f76e9cd832005_700x3000_1.jpg

ДІЄТИЧНА ДОБАВКА VITA BOMB ЖУВАЛЬНІ ВІТАМІННІ ЦУКЕРКИ «ВІТАМІННА БОМБА»

код: 801007

 • колекція: ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ NUTRICODE
 • місткість: 30 шт.
 • тип: жувальні мармеладні цукерки зі смаком вишні, полуниці, помаранча

Для кого для дорослих. Підходить для вегетаріанців.

Мета: поживна сила для підтримки імунітету та метаболізму.

ВАЖЛИВО! Дієтичні добавки не замінюють збалансованого харчування і здорового способу життя. Продукт не може використовуватись в якості заміни збалансованого харчування.

Дієтична добавка VitaBomb – це справжній вітамінно-мінеральний коктейльдля поповнення поживних запасів організму. Смачні полівітамінні мармеладні цукерки у вигляді міксу смаків (полуниця, вишня, помаранч) є незамінним корисним доповнення до твого щоденного раціону. VitaBomb –все, що потрібного для твого здоров’я.

АКТИВНА ФОРМУЛА: ІМУНІТЕТ + НОРМАЛЬНИЙ МЕТАБОЛІЗМ

Продукт був виготовлений в установі, де використовуються молоко, яйця, мигдаль, кокос, арахіс і соя.

Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів. Без ГМО та без глютену.

ОСНОВНІ ДІЮЧІ КОМПОНЕНТИ:

 • вітамін С – не здатний самостійно синтезуватися в організмі людини, тому важливо, щоб він надходив у достатній кількості із їжею. Вітамін С виконує багато функцій в організмі людини, які мають вирішальне значення для здоров'я: він бере активну участь у перетворенні тирозину і, як потужний антиоксидант, впливає на окислювальний баланс організму, також формує сполучну тканину, зміцнює судини, укріплює кістки, знешкоджує різні токсини, тощо.
 • вітамін Е – відповідає за синтез убіхінонів, а отже за дихання клітин, покращує розумову та фізичну працездатність, знімає втому, роздратованість, підвищує стійкість організму до різних захворювань.
 • пантотенова кислота (вітамін В5) – потрапляючи в організм, перетворюється на складову частину коензиму А, який приймає участь в окислювально-відновних процесах організму, а саме в синтезі та обміні важливих білків, жирів та вуглеводів. Також відіграє важливу роль у формування антитіл.
 • цинк – мікроелемент, який в нашому організмі відіграє вирішальну роль: регулює роботу кісткової та м’язової тканини, входить до складу багатьох ферментів, відповідає за роботу статевих гормонів, гормонів росту, інсуліну, регулює роботу вітамінів групи В, підтримує гарний стан шкіри, волосся і нігтів, впливає на імунітет і гостроту зору, а також прискорює загоєння ран і опіків.
 • вітамін В6 (піроксидин) – може частково синтезуватись мікроорганізмами кишківника - приймає участь в синтезі амінокислот, еритроцитів, забезпечує нормальне постачання клітин глюкозою, забезпечує баланс натрію та калію і т.д.
 • вітамін А – відіграє важливу роль у синтезі білків, ліпідів, мукополісахаридів, регулює баланс мінералів. Найбільш специфічною функцією вітаміну А є забезпечення процесів зору (фото рецепції), також він бере участь у розвитку секреторних залоз, процесах кератинізації, регенерації слизових оболонок і шкіри, необхідний для нормального функціонування ендокринних залоз росту організму, впливає на поділ імунокомпетентних клітин, на синтез факторів захисту організму від інфекційних та інших захворювань.
 • фолієва кислота -
 • біотин (вітамін Н) – синтезується в кишечнику - компонент жирних кислот і ферментів, що беруть участь у регуляції обміну амінокислот, в основних обмінах речовин (жировому, пуриновому, вуглеводному), в синтезі деяких вітамінів (фолієвої кислоти, вітамінів групи В і РР), стимулює розвиток і ріст.
 • йод – забезпечує нормальну роботу щитовидної залози, яка забезпечує нормальний ріст та розвиток організму.
 • вітамін В12 – бере активну участь в поділі клітин, у формуванні еритроцитів, у побудові нервових клітин, взаємодіє з вітаміном С та іншими вітамінами, відповідає за укріплення імунітету.
 • вітамін D– забезпечує нормальний розвиток скелета, необхідний для формування зубів і росту кісток, тому що допомагає організму виділяти кальцій з їжі і регулює його кількість, також він сприяє підвищенню імунітету, забезпечує нормальне функціонування щитовидної залози, перешкоджає росту ракових клітин.                                        СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: вживати по 1 жувальній цукерці в день. Не перевищувати денної рекомендованої дози.            Не слід використовувати, якщо у вас алергія на який-небудь з компонентів продукту.                                             Маса нетто: 75 г                                                                           30 жувальний цукерок

 

pic_5b4e763fa88d915_700x3000_1.png

 

ДІЄТИЧНА ДОБАВКА HAIR SKIN NAILS ВОЛОССЯ ШКІРА НІГТІ

код: 801005

 • колекція: ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ NUTRICODE
 • тип: таблетки, вкриті оболонкою

Для кого: всім, хто хоче мати красиве сяюче волосся, здорову шкіру та міцні нігті. Продукт призначений для молоді і дорослих.

Мета: красиве волосся, здорова шкіра, міцні нігті.

ВАЖЛИВО! Дієтичні добавки не замінюють збалансованого харчування і здорового способу життя. Продукт не може використовуватись в якості заміни збалансованого харчування.

Дієтичні добавка Hair Skin Nails Волосся Шкіра Нігті – це спеціально розроблений набір нутрієнтів, які відновлюють красу нігтів, волосся та шкіри. Hair Skin Nails – це програма відновлення краси. До складу даної програми входятьтаблетки, які покращують загальний стан нігтів, волосся та шкіри. Hair Skin Nails - твоя краса та молодість.


ОСНОВНІ ДІЮЧІ КОМПОНЕНТИ:АКТИВНА ФОРМУЛА: ПРИРОДНА КРАСА ШКІРИ, НІГТІВ, ВОЛОССЯ

ФОРМУЛА PRO-BEAUTY:

 • мідь - відновлює природну пігментацію волосся
 • залізо – приймає участь в правильному транспортуванні кисню та в поділі клітин, забезпечує його правильний ріст
 • цинк - формує будівельні блоки для росту міцних нігтів
 • вітамін Е – захищає клітини від старіння
 • екстракт гранату – містить унікальний і надзвичайно потужний антиоксидант пунікалагін, який вдвічі сповільнює процес старіння, також стимулює вироблення колагену та покращує мікроциркуляцію шкіри.
 • +

 • пивні дріжджі - збагачені вітамінами А, В2, В6, В12, С, а також біотином та амінокислотами, які відновлюють волосся, шкіру та нігті.
 • СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: Приймати по 1 таблетці в день. Запивати водою. Не перевищувати денної рекомендованої дози.

  Маса нетто: 44,8 г

  56 таблеток, вкритих оболонкою

  pic_24fdcc68805d4f0_700x3000_1.png

  ДІЄТИЧНА ДОБАВКА IMMUNO ІМУНІТЕТ

  код: 801004

 • колекція: ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ NUTRICODE
 • тип: пастилки для розсмоктування
 • Для кого: всім, часто хворіє, хто хоче вберегти себе від сезонних застуд та вірусів. Підходить для вегетаріанців і веганів. Продукт призначений для молоді і дорослих.

  Мета: надійний імунітет.

  ВАЖЛИВО! Дієтичні добавки не замінюють збалансованого харчування і здорового способу життя. Продукт не може використовуватись в якості заміни збалансованого харчування.

  Дієтична добавка Immuno Імунітет – це спеціально розроблений набір нутрієнтів, які стимулюють природний імунітет. Immuno – це програма для відновлення природного захисту організму. До складу даної програми входять пастилки для розсмоктування на основі потужного вітаміну С з ацероли.Immuno і ніякі хвороби не зіпсують твоїх планів.

 • АКТИВНА ФОРМУЛА: ПРИРОДНИЙ ІМУНІТЕТ

  Містять підсолоджувач!

  ОСНОВНІ ДІЮЧІ КОМПОНЕНТИ:

 • екстракт плодів ацероли – Ацерола або Барбадоська вишня містить в 30 разів більше вітаміну С, ніж лимон. Вітамін С виконує багато функцій в організмі людини, які мають вирішальне значення для здоров'я: він бере активну участь у перетворенні тирозину і, як потужний антиоксидант, впливає на окислювальний баланс організму. Дослідження показали, що добавки з вітаміном С сприяють зниженню ризику простудних захворювань серед професійних спортсменів і тих, хто фізично працює.
 • шипшина – крім високих доз вітаміну С, також містить біофлавоноїди, які відіграють важливу роль в антиоксидантному захисті організму. Біофлавоноїди захищають ДНК від вільних радикалів і збільшують поглинання вітаміну С з раціону, тому комбінація ацерола - шипшина є дуже функціональною у фармацевтичній промисловості.

  СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: приймати 2 пастилки в день. Розсмоктувати повільно. Не перевищувати денної рекомендованої дози.

  Через високий вміст вітаміну С вживання у надмірних кількостях може призвести до послаблюючого ефекту та діареї.

  Маса нетто: 72 г

  60 пастилок для розсмоктування

↑ Наверх